Samsung Mobile Tamir Edildi Diye Verildi Sorun Devam Ediyor!

Ramazan H. |

24/06/2016 Tarihinde almış olduğum Samsung Mobile S7 Edge telefonumu bu bir aylık süreçte ısınma probleminden ötürü 3-4 kez Konya yetkili teknik servisine bıraktım. Telefonu her aldığımda Google hesabını doğru girmeme rağmen Google hesabımı kabul etmedi. Tekrar servise gittiğimde yazılım atılarak düzeleceğini söylediler. Böylelikle yazılım atıldıkça ısınma problemi devam etti ısınma çözüldü dendi.

Google hesabı problemi devam etti. Telefon kısır bir döngüye girdi. Telefonumu servise her verdiğimde sıfır telefon ile değişimini istedim, fakat her seferinde çözüldü diyerek telefonum geri veriliyor ve hala problemleri devam ediyor. Samsung Mobile gibi piyasa devinin daha çok yeni piyasaya sürmüş olduğu son telefonundaki ayıbından ötürü değişim talebi ile ilgilenmemesi Konya yetkili servisinin tutarsız teknik hizmeti yüzünden mağdur olduğumu bildiririm.

Etiketler :

Isınma Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ramazan H.
  09 Ağustos
  17:23

  Samsung bundan sonra bedava bir ürün bile versen almam bu kadar rezalet bir firma olamaz yazıklar olsun Sikayetvar.com da göz boyama için bir yazıları oluyor gerisi boş. 14 gün olmuş bir arayan bile olmadı ama içiniz rahat olsun tüketici mahkemesinde derdinizi anlatırsınız!

 • Ramazan H.
  05 Ağustos
  08:18

  Şikayet çözüm merkezleri falan irtibata geçmiyor tamamen göz boyama şu hareketleri. Sizi tüketici mahkemesine vereceğim 40gündür resmen paramızla rezil olduk bundan sonrasında mahkemede anlatırsınız sayın şikayet çözüm merkezi!

 • Ramazan H.
  30 Temmuz
  08:38

  Kesinlikle ilgisiz bir firma olduklarını kanıtladılar hiçkimseye tavsiye etmiyorum sakın bulaşmayın Samsung a!

 • Ramazan H.
  28 Temmuz
  08:54

  Üç gündür ne arayan ne de ilgilenen bir firma olmadı çok yazık Samsung sizin gibi bir firmaya

 • Ramazan H.
  26 Temmuz
  14:07

  Bugünde ek olarak telefonda ekran donması problemi başladı artık her gün Samsung problemi ile uğraşır oldum bundan sonrası için haklarımı Tüketici Mahkemesi yolu ile ayrıca manevi tazminat davası açarak arayacağım Sayın Samsung Yetkilileri. Emsal olması adına hukuki sürecimden vazgeçmeyeceğimi de bildiririm

 • 25 Temmuz
  17:51

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr