Samsung Mobile Tabletimin Şarj Sorunu Var.

Ömer D. |

Aynı sorundan dolayı ürünü 4. kez gönderiyorum. Tabletim şarj olmuyor. 1 saat şarjda duruyor %10 doluyor. Teknik servis bataryayı değiştirdik dedi ama sorun düzelmedi. Tekrar gönderdim bu seferde sorun gözükmüyor denildi. Yaklaşık 40 gündür tablet bi ben bir servis arada gidip gidip geliyor.

Bugün Pazar olduğu için açık değildir ama yarın notere gidip bir saat şarj edip kaç şarj olduğunu raporlayıp sorun gözükmüyor denilen firmanıza dava açarak göndereceğim. İlk şikayetimde üründen memnunum yenilenirse kullanmaya devam ederim demiştim ama vazgeçtim. Samsung marka hiçbir şey kullanmam artık. O kadar güzel ayarlanmış ki her şey ürünün garantisi var ama ilgilenen yok.

Etiketler :

Adaptör Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer D.
  07 Ekim
  10:12

  Ürünün garantisi bitti ve sorun devam ediyor. Yani siz kazandınız. Bundan sonra Samsung'un hiçbir ürününü kapıdan içeri sokmam. Beyaz eşya veya elektronik hiç farketmez. Bu tabletide genel müdürlüğünüzün önüne bırakacağım. Alıp kullanabilirsiniz. Tabi şarj edebilirseniz.

 • Ömer D.
  06 Ağustos
  13:39

  Sorunum çözülmedi. Ürünü kullanamıyorum.

 • 29 Temmuz
  09:10

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr