Samsung Mobile Sorunum Giderilmiyor!

Maaz O. |

13.09.2015 tarihinde İstanbul iletişim B*** H. adında telefoncudan telefon aldım, telefonu alırken görüntü ve video çekiminde bulanıklık var, biz telefonu servise bıraktık. Telefon 1. ay sonra servisten aldık ama gene sorunun hiç çözülmediğini görüyoruz, tekrar tekrar dün beraber 5. inci defa bırakıyoruz ama hiç sorunumuz çözülmeden bir güncelleme yapılarak bize telefon veriliyor. Başarı servisindeki bayan arkadaşta müşteriye çok sert olduğundan, çokta bir şey diyemiyoruz. Ben bu telefon yüzünden çok hem de çok mağdurum Eşimle çok huzursuzlar yaşamaktayım ama lütfen bana en kısa zamanda bir çözüm bulun.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Maaz O.
  25 Aralık
  22:45

  Bu günde 4447711 No.lu Samsung müşteri hizmetlerini tekrar tekrar sıkıntımı dile getirdim ama size geri dönüş sağlanacak diye maalesef

 • 24 Aralık
  16:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr