Samsung Mobile Sorunlu Üretim Galaxy S4 Sonunda İflas Etti.

Onur T. |

06/08/13'te aldığım Galaxy S4 ı9500 telefon hatalı üretim, bilinçli kullanmama rağmen sürekli batarya şişiriyordu. Garanti kapsamındayken iki kez götürdüm birinde işlem bile yapılmadı, diğerinde oradaki bir bayan sorun çıkardığı için işlem yaptılar. Telefon hatalı olmasa batarya verilmeyecekti ama sorunlu diye batarya verildi, sw güncellendi. Sıfır batarya 2 ay olmadan yine çöp oldu. Ekran eğrileşti şişlikten artık. Bende servis uzak ve sorunum çözülmediği için şiştikçe yan sanayi bataryalar aldım 1/4 fiyatına. Kontöre para verir gibi bataryaya para verdim sağ olsun. Şuan ise garanti bitti ama bu telefon garantisi varken sorunluydu batarya verilerek geçiştirildi. Şuan telefon açılmıyor bile.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Kasım
  10:00

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr