Samsung Mobile Sorunlu Telefon!

Ezgi Y. |

16 Şubat 2016 tarihinde saat 16.17'de Mersin Vatan'dan Samsung A serisinden A5 aldım. İlk aldım bir sıkıntı yok gibi göründü. Telefonu kurcalamaktan bir de yeni olduğu için ilk başta pek fazla önemsememiştim açıkçası. 2 gün önce Antalya vatan Bilgisayar' a gidip; telefonum parmak izimi çok geç okuyor, geri tuşu basmıyor bassa da ışık yani sensörler çalışmadığını ve ekranın donduğunu izah ettim.

İlk başta ayarlarına baktı yetkili personel sonrasında oda benim dediklerimi onayladı. Sonra Vatan Bilgisayar beni Samsung yetkili servisine yönlendirdi. Yetkili servise de durumu anlattım. Samsung ise ilk 1 ay içinde değişim talep ettiğimi söylüyor. Daha yeni telefon 1 kere bile yere düşmedi şikayet ediyorum ve telefonum her ne olursa olsun değişmeli sensöründe, donuyor olmasında sorun varsa bu yazılımsaldır,benlik bir şey yoktur.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ezgi Y.
  31 Ağustos
  12:26

  Rezilsiniz. Sürekli değişim sürem konusunda beni oyaladınız. Yazılımsal promlemleriniz yani cihazın sıkıntılı olduğunu bile bile yazılım güncelleyip yolladınız tam 3 kere yolladım garantiye. Şimdi yine yolladım berabtsınız iletişiminizde müşterilerle ilgilnişinizde rezil hiç Samsung'u böyle bilmezdim bir daha tercih etmeyecegım ve hiç kimseye önermeyeceğim.

 • 24 Mart
  12:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr