Samsung Mobile Sorunlu Mobile!

Yeşim K. |

03.12.2015 tarihinde aldığım Samsung Grand Prime adlı telefon ilk aldığımız gün itibarı ile girdiğimiz uygulamalar da sürekli durduruldu, sunucu koptu, sunucuya bağlanamıyor gibi sorunlar vererek akıllı telefon olmasına rağmen bu özelliğini kullanmamamıza sebep olmuştur.

Telefon 15 günlükken servise gitmiş yazılım yüklemesi yapılmış fakat elimize geçtiğinde aynı sorunlar tekrar devam etmiştir. 23.12.2015 tarihinde tekrar servisi bırakmak durumunda kaldım.
1 aylık ürünün değişim hakkını olduğunu biliyorum, hiçbir şekilde onarımını kabul etmeyip değişim ve iadesini istiyorum. Aksi takdirde müşteri hakem heyetine başvuracağımı bildirir mağduriyetimin giderilmesi için gereğinin yapılmasını arz ederim.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Aralık
  16:32

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr