Samsung Mobile Sizin Garanti Dediğiniz Bu mu?

Elıf M. |

Yaklaşık 2 ay önce Samsung S6 aldım. Vatan Bilgisayar'dan. 1 buçuk ay olmadan telefonum bozuldu. Servise yolladım ama 600 TL masraf çıkarıldı. Bu telefon daha 1 buçuk aylık ve içine yağmurda çantamdan su girdiği için ben suçlu oldum. Kim bu kadar para verip bilerek telefonu bozar?

Her şeyi geçtim o kadar alakasızlar ki çalışanları koskoca Samsung malının arkasında değil. İlla tanıdığım olması gerekiyor. Aradan 2 hafta geçiyor arıyorum ve telefon yapılmadı diyorlar ya konuşup onay veriyorum ve telefonum yok. 10 günü geçti telefon vermeleri gerekirken hem vermediler hem de haber vermeye tenezzül etmediler. Ben o parayı kazanmak için ne emekler harcıyorum ürünü satana kadar mı?

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Eylül
  14:17

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr