Samsung Mobile Sim Kart Ağ Kilidi Ve Teknik Servis Ücreti....

Seçkiner E. |

Geçen hafta Pazar günü Almanya'dan getirttiğim Samsung S7 Edge model telefonumun IMEI numarası ile kaydını tamamladıktan sonra sim kartımı taktım. Ancak sim kart ağ kilidi şifresi istediği için telefonumu kullanamıyorum şu an. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise beni teknik servise yönlendirdi ve servislerin ücret karşılığı bu durumu düzeltildiğini söyledi.

Samsung'un kendisinin koyduğu bu şifreyi ben neden başka taşeron firmalardan satın almak zorunda kalıyorum merak ediyorum doğrusu? Samsung ürünü almakla hata mı ettim diye düşünüyorum. Bu kadar para verip böyle bir telefon aldıktan sonra bu tür sorunları yaşamak firma ismini zedelemez mi diye firmanın düşünmesi gerekmez miydi? İlk geri hizmeti ihtiyacımda böyle geri dönüş alacağımı bilseydim telefon alacağım zaman marka konusunu tekrar düşünürdüm.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  14:05

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr