Samsung Mobile Sim Ağı Pin Kilidi Sorunu.

Yılmaz K. |

Yurt dışından Galaxy a5 (2016) telefon getirdim. 2 gün önce yasal olarak imei kayıtlarını yaptırdı. Kullanıma açılmasını beklerken karşıma sim ağı pin kilidi ekranı çıkmaya başladı. Önce operatörümü aradım, sıkıntının Türk Telekom ile alakalı olmadığını Samsung servis ile görüşmem gerektiğini söylediler. Serviste karşıma çıkan arkadaş kibar bir dille uyum sorununun program yazılımıyla halledilebileceğini, yetkili servislere müracaat etmemi söyledi. Buraya kadar sıkıntı yok. İzmir / Karşıyaka da bulunan servis merkezini arayıp bilgi almak istedim. Bayan arkadaş konuyla ilgili yanlış bilgilendirilme yapıldığını, yurt dışı telefonların yetkili servislerde bakılamadığını ama istersem gayri resmi olarak müdahale edeceklerini ancak sıkıntı çıkar telefon kullanılamaz duruma gelirse sorumluluğun kendilerinde olmadığını özellikle belirtti. Ne olacak benim telefonumun hali. Çöp müdür? Nasıl hal olacak?

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yılmaz K.
  08 Temmuz
  09:17

  Bugün Temmuz 8. Maşallah arayan soran yok.

 • Yılmaz K.
  03 Temmuz
  15:34

  bugün ayin 3'ü oldu. Hala arayan soran yok. Bayram tatili toplam 9 gün. Umarım tatil + ilave degerlendirme sureci yasatmazsiniz.

 • 30 Haziran
  14:08

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr