Samsung Mobile Sıfır Telefonda Yaşadığım Arıza ve Servisin Değişim İçin Bekletmesi!

Bora T. |

24 Eylül tarihinde Samsung garantili sıfır Galaxy Note 5 cihazını aldım. Henüz 24 saat olmadan cihazın dokunmatik ekranında bir arıza olduğu anlaşıldı, Samsung bayiisine götürüldü ve servise değişim talebiyle gönderildi. Araya bayram tatili girmesi sebebiyle sürecin uzayacağını tahmin ediyordum ancak bu kadarı değil. Yarın cihazın servisteki 10.iş günü olacak (servis kağıdında 10 işgünü olursa yedek cihaz verilir diyor o da yok). Dün aradığımda sürecin 15 gün daha sürebileceği ve değişim için onay beklendiği söylendi. Arızanın tespiti nasıl bu kadar uzun sürebilir? Herhangi biri eline aldığında arızayı görebiliyorsa servis neden bekletiyor? 3 hafta oldu, acil geri dönüş bekliyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bora T.
  03 Kasım
  21:32

  42 gün oldu, hala süreç devam ediyor. Samsung tarafından 1 kez bile aranmadım. Hatta buraya yazdığım şikayete bile cevap gelmedi. Değişim onayı çıkalı 2 hafta oldu. Her gün telefon açıp bilgi almaktan yoruldum, bana söylenen şey geri dönüş yapacağız. Diğer markalar anında yeni cihaz verirken ben 1.5 aydır telefonsuzum. Samsung bu mağduriyetimi nasıl giderecek? Hiçbir firmadan yaptığım alışverişte böyle bir rezillik yaşamadım.

 • Bora T.
  12 Ekim
  15:50

  Tarafıma dönüş yapılmadı.

 • 09 Ekim
  13:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr