Samsung Mobile Sıfır Telefonda Kamera Arızası.

Ersen T. |

21/08/2016 tarihinde faturama ek olarak Türk Telekom bayisi Telsa'dan Samsung J7 marka telefon aldım daha sonra gerekli kurulumları yaptıktan sonra ön kamerasını arızalı olduğunu fark ettik ve ürünü aldığımız mağazaya başvurduk ürün mağaza tarafından Samsung yetkili servisine 05/09/2016 tarihinde değişim talebiyle gönderilmesine rağmen sadece yazılım atılıp geri gönderilmiş ve mağaza tarafından tarafıma bildirilmeden değişim talebini yineleyip 20/09/2016 tarihinde tekrar yetkili servise göndermiştir servis bunun üzerine kamera değişimi güncel yazılım ve kalibrasyon işlemini yapıp cihazımızı 02/10/2016 tarihinde geri göndermiştir. Talebim odur ki kusur bizde olsa zaten servis veya firma bu işlemlerin maddi bedelini kullanıcıdan talep ederdi bizden herhangi bir ücret talep edilmiyorsa kusur firmadadır ve bunu kamera değişimi değil de ürünü yenisiyle değiştirmelidir.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  12:04

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr