Samsung Mobile Sıfır Arızalı Telefon!

Celal E. |

İzmir'de bir Turkcell bayiinden cihaz aldım. Önce satış sözleşmeler imzalanıyor. Sonra cihaz kutusundan çıkarılıyor. Çıkan cihaz bozuk. O an ben bozuk telefonu almam diyorum. Bayii beni bağlamaz diyor.

Turkcell satış olmuş taksitlendirilmiş Samsung firmasına başvurun diyor! Bayii Samsung servisine gönderelim diyor servise giden mal ikinci el olur. Ben istemem diyorum. Ama nafile, bayi gönderiyor 20 gün sonra veririz deniliyor hiçbir suçu günahı olmayan ben mağdur oluyorum Bayii, Turkcell, Samsung, kendilerini nasıl haklı gösteriyorlar inanamıyorum. Hiç biri sorumluluk almıyor!

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Celal E.
  31 Mayıs
  06:48

  Firma yetkilisi aradı, telefonun yenisi ile değiştirileceğini, serviste değiştirilmesi için Firmanın onay vermesinin beklendiği bildirildi. Bekliyorum!

 • 27 Mayıs
  09:11

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr