Samsung Mobile Serviste Telefonumu MTA Elektronik Kırdı!

Mehdi G. |

Sm-c1010zwatur model garantili telefonumu MTA Elektronik servise gönderdim. Tamir sırasında telefonumu batarya kapağından kopartıp kırdılar, batarya yuvasını da çatlattılar. Tekrar gönderdim yapıştırıp gönderdiler. Yapıştırma değil eski halini istediğimi belirterek tekrar gönderdim telefonda sorun yok dediler. Şikayetçiyim! Kırılmadan ön, kırık hali ve yapıştırılmış hallerinin fotoları mevcut lütfen yardımcı olun.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehdi G.
  23 Kasım
  14:22

  Benim ile iletişime geçen biriminiz sadece servisin verdiği yalan beyanlar üzerine bana dönüş yaptı. Beni de yalancı durumuna düşürdü. Sonuç olarak teknik servisteki eleman kim bilmiyorum telefonumu kırdı, yapıştırdı ve sanki bunlar olmamış gibi MTA servis olarak çok güzel olay kapatılmaya çalışıldı. Samsung olarak lütfen bu durumu ciddiye alın.

 • 20 Kasım
  11:19

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr