22 Ağustos 2015

Samsung Mobile Servisinin İlgisizliği ve Mağdur Bırakması!

Daha önceden de 3352584 No'lu şikayet ile ulaşmıştım. Fakat servisten cep telefonun ana kartı değişip imei numarası eşleştirme yapılacaktı. Fakat eşleştirme yapılmamış 1 ay üzerinden geçti ve sonuç olarak garantili cihazım kayıt dışı imei olduğu için kullanıma kapatıldı.

Müşteri hizmetlerini aradım 4-5 defa kayıtlarımın incelenmesini istiyorum ve sonuca ulaştırılmadı. Sonuçta bu cep telefonu acil bir durum olduğundan ulaşılması için ve servisten 5 veya 6 gün içerisinde eşleştirme yapılacağı bilgisi verildi. Merkezden aranacağım ve bana ulaşılamayacak çünkü telefon kullanıma kapalı. Mağduriyetimin acilen giderilmesini arz ederim.

Seval 323 Okunma

Cevaplar

  • Seval22 Ağustos 2015

    Cevap aynı sonuç 0 (sıfır)

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön