Samsung Mobile Servisinden Memnuniyetsizlik!

Rümeysa Hilal B. |

S4 mini model telefonumu aldığım günden beri sorunlarım bitmiyor. Telefonumu şarjın hemen bitmesi, telefon görüşmesi yaparken karşı tarafın sesinin hoparlördeki gibi çok gelmesi ve ekranda donmalar kendi kendine hareketler olması müdahale edememem sebebiyle 5 defa servise gönderdim. İlk 3 servise gönderişimde sorun bulunmadı notuyla telefonum bana geri geldi. 4. gönderişimde ise telefonumun videosunu çekip başka bir servise kargo ücreti vererek gönderdiğimde ekran değişikliği yapıldı ancak ekran donma sorunu hala devam etmekteydi. Son 5. defa gönderişimde aynı sorunların devam ettiğini bildirmeme rağmen hiçbir işlem yapılmadı. Samsung'tan şikayetçiyim para iadesi yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Hoparlör - Ses Çıkışı Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rümeysa Hilal B.
  27 Kasım
  11:52

  Telefonumu 6. defa servise gönderdim. Detaylı inceleme yapılacağını söylediler ancak yine sorun bulunmadı notuyla cihazı gönderdiler. Üstelik sağlam olarak gönderdiğim kulaklığım da bozulmuş şekilde geldi. Her gönderişimde kargoya 10 TL vermekten bıktım kulaklığımın bozulmuş olarak geldiğini söylediğimde tekrar gönderin dendi sanki kargo ücretsizmiş gibi. Müşteri hizmetleri sorunlar için kayıt açıyor size dönülecek diyerek oyalıyor ancak hiçbir şekilde bana geri dönüş yapılmıyor. Etrafımda kimse Samsung dan memnun değil. Tüketici hakem heyetine başvurumu yapacağım. Samsung dan şikayetçiyim bir daha kesinlikle bu marka bir ürün almayacağım. Müşteri memnuniyeti sıfır ilgisizlik ortada...

 • Rümeysa Hilal B.
  21 Kasım
  23:42

  Müşteri hizmetlerini kaç defa aramama bildirmeme rağmen sonuç yok. Şuan cihazım yine serviste sorun çözülsün yeter artık bıktım bu samsungtan arkadaşlarım ailem akrabalarım kimse memnun değil gereken yerlere Samsung! U şikayet edeceğim müşteri memnuniyeti sıfır...

 • 20 Kasım
  15:09

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr