21 Mart 2015

Samsung Mobile Servisi Vermiş Olduğum Telefonu İade Etmiyor.

Bursa Samsung servis merkezi olan, Ebru Elektronik ve Bilgisayar sistemleri ilgili yetkili servisine Samsung cep telefonumu devamlı istememe rağmen telefonumu teslim etmemektedirler ve devamlı baştan salmaktadırlar.
Ayrıca tamirini yapmadıkları halde tarafımdan haksız kazanç talepleri ile 10.00. TL ücret talep etmektedirler ve telefonumu tarafıma teslim etmemektedirler. Daha öncesinde de şikayetimi dikkate almamaktadır. Şikayetimi bildirdiğim içinde Samsung tarafından arayan yetkili tarafınca azarlanarak, şikayet yazdın diye sana yardımcı olacağımızı sandınız gibi bu şekilde bana sözler söylendi. Halen mağduriyetim çözülmemiştir şikayetçiyim.

Caner 1.091 Okunma

Cevaplar

 • Caner 13 Eylül 2017

  Halen Tarafıma cevap verilmemiş ve Yardımcı Olunmamıştır.

 • Caner 25 Nisan 2015

  Hiçbir şekilde Tarafıma Yardımcı olunmamıştır. Ve gerçek dışı beyanları ile beni Oyalamışlardır. Telefonumu almaya gittiğimde dair telefonumu tarafıma teslim etmiyorlar Şikayetim devam etmektedir Mağdur durumdayım... ... ..

 • Caner 20 Nisan 2015

  hiçbir şekilde Tarafıma Yardımcı olunmamıştır. Ve yalan dolanla gerçek dışı beyanları ile beni Oyalamışlardır. Telefonumu almaya gittiğimde dair telefonumu tarafıma teslim etmiyorlar Şikayetim devam etmektedir Mağdur durumdayım.

 • Caner 27 Mart 2015

  yardımcı oLUNMAMAIŞTIR hALEN şİKAYETİM ve mAĞDURLUĞUM devam etmektedir

 • Samsung Telefon Temsilcisi21 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön