Samsung Mobile Servisi Telefonumu Mahvetti!

Emel E. |

Samsung S5 telefonumu şebeke sorunu yüzünden Sakarya servisine gönderdim, göndermez olaydım. Telefonumu yapmadıkları gibi birde bozuk geri göndermişler. Telefonuna olmayan ses sorunları meydana geldi. Yıllardan beri Samsung kullanıyorum sayenizde son oldu artık böyle bir sorumsuzluk görmedim ben.

Müşteri hizmetlerini arıyorum tekrar servise verin diyor. 6 aylık telefon hiç yoktan yere servise gidiyor sürekli olarak telefonsuz kalıyorum. Birde bizim yapmak bir şeyimiz yok diyorlar, çok yardımcı oldular sağ olsunlar telefonumu mahvedip! Servise geri göndereceğim ne kadar akıl karı bir iş değil mi? Samsung bundan sonra kullanmıyorum... Teşekkürler Samsung insanları bu duruma getirdiğiniz için...

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  11:43

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr