Samsung Mobile Servisi Müşteriyi Yanıltıyor.

Haydar Y. |

Samsung j7 telefonumda kendiliğinden üç tane renkli çizgi çıktı ardından ekran komple karardı ve görüntü gitti, hiçbir düşme çarpa vesaire olmadı. Telefonu Tarsus Turkcell iletişim merkezi aracılığıyla mersinde ki yetkili servise yolladım. Bu serviste çalışan bir arkadaş aradı telefonun 50 TL masrafı olduğunu söyledi bende garantiye girmiyor mu dedim hayır dedi yaptırılsın dedim o halde. Cihazım Turkcell'e gönderildi aradılar telefon geldi ekran değişmiş 450 TL ödemesi var diye. Bende 50 TL dediler nasıl 450 TL olur dedim cihazı servis tekrardan istemiş 3 hafta olacak cihaz hala serviste. Servisi aradım nedir diye ekran değişmiş 450 ücret, ses kaydından dinleyin 50 TL dediniz dedim cevap yok. Ekranın nesi var niye değişildi dedim cevap yok. Cihazdan kaynaklı oluşan sorun müşteriye ödetilmeye çalışılıyor. Yapılan telefon görüşmesinin ses kaydını ve telefonun incelenmesi için savcılığa başvuracağım...

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  11:30

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Haydar Y.
  19 Ekim
  15:27

  Sirketiniz ve servisinize maddi manevi dava aciyorum