Samsung Mobile Servise Yapılsın Diye Gönderdiğim Telefonumun Sorunu Çözülmedi!

Osman Hatice K. |

10 Nisan 2015'de almış olduğum S6 telefonumda 15.01.2016 tarihinde fotoğraf ve video çekimlerinde ana kamerada tam ortada siyah renkli leke oluştu. Çektiğim resimlerde ve videolarda lekeli bir vaziyette kaydetti. Bunun dışında şarj ederken kablo bağlantı yerinde ısınma sorunu da oluştu.

Bu şikayetlerle yaşadığım şehir Erzincan'da yetkili servis olmaması sebebiyle, Samsung yetkili satıcısı aracılığı ile telefonumu Erzurum'a servise gönderdim. 02.02.2016 günü yapıldığı söylenerek tarafıma teslim edilen telefonumu kontrol ettiğimde ekrandaki siyah lekenin ekranın ortasından sol alt köşeye indiğini ve home tuşunun yanında da kabartıların olduğununu gördüm. Değişim için resmi prosedürü uygulayacakmışım.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Şubat
  11:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr