Samsung Mobile Servise Ulaşamıyorum!

Zeynep S. |

Samsung telefonum arızalandı. 2 hafta kadar servislere ulaşmaya çalıştım Samsung müşteri hizmetlerini her aradığımda bana yeni servis numaraları verdiler fakat hiçbirine ulaşamıyordum. En sonunda Kadıköy'de Başarı teknik servise ulaştım bilgileri aldım telefonumu gönderdim ve 2 haftadır yine ulaşamıyorum. Samsung müşteri hizmetlerini arıyorum tamir süreci devam ediyor diyor.

10 günü geçtiği için yerine cihaz vermeleri gerektiğini söyledim. Bana servisle görüşmem gerektiğini ve cihazımın Kadıköy değil Ankara'da olduğunu söylediler ve ben ne Kadıköy'e ne Ankara'ya ulaşamıyorum. Böyle saçma sapan bi durum söz konusu Samsung gibi bir firmayla böyle basit bi sorun yaşamak hayal kırıklığı Yazıklar olsun...

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Kasım
  12:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr