Samsung Mobile Servise Giden Gelmez Oldu.

Ümit Ç. |

Kartal KVK servisine 13.07.2015 tarihinde telefonumu şarj olmaması ve zoom açılmaması nedeniyle servise bıraktım. Telefonuma 24.07.2015 de Samsung dan mesaj geldi "telefonunuz yapıldı" diye. Aynı mesaj ertesi gün de geldi.

KVK'ya gittiğimde gelmediğini söylediler günlerden pazartesi idi. Tamam olabilir bi kaç gün sonra da olabilir anlayışla karşıladım.

Ancak cuma günü gittim tekrar telefon yine yok. 13 işgünü olmuş, yapıldı diye mesaj geliyor bir hafta önce telefon yok piyasada. E madem öyle bana bi telefon verin başkasının telefonunu kullanıyorum, yine yok. KVK Samsung'a telefon vermezmiş. Garantide yazıp onaylanan madde uygulanmadı.

Samsung beni hayal kırıklığına uğrattı.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit Ç.
  05 Ağustos
  18:33

  Şu anda günlerden çarşamba, iş bitimi saat 18:20.
  16. iş günü de bitti. hiçbir dönüş olmadı. Evde Samsung televizyonum var kurulmadı paketinde. Bu gidişle onu da iade edeceğim. Bu mudur yani Samsung, olay ürünü sattımı son mu buluyo?

 • 03 Ağustos
  09:39

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr