31 Ekim 2016

Samsung Mobile Servise Giden Cihazdan Haber Yok!

22 Temmuz 2016'da yaklaşık 2.000,00 TL 'ye satın almış olduğum Samsung A7 marka cep telefonu, 22 Ağustos 2016'da Şişli 'de bulunan Samsung Rebel servisine verildi. Bugün 28 Ekim 2016 ve halen bir adet cep telefonundan haber yok. Eğer ki paranızı sokağa atmak istemiyorsanız, hem Samsung'tan hem de onun servislerinden uzak durmak lazım. "çok büyük marka" olan Samsung, bu noktada sınıfta kalmayı bırakın, gözümde okuldan atılmıştır. Bundan sonra yalnızca *** marka telefon kullanacağımın garantisini verebilirim.

Gökberk 87 Okunma

Cevaplar

  • Gökberk22 Aralık 2016

    Şikayetin sonuçlanmadığından bile haberi olmamakla birlikte, halen "er türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi" iletiniz (!) denebilmesi oldukça komik ve robotlaşmış bir hal. Bir daha mı? Asla.

  • Samsung Telefon Temsilcisi22 Aralık 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön