Samsung Mobile Servis Telefonuma Yanlış Tespit Koyup Ücret İstiyor.

Songül T. |

Samsung j7 telefonum ile elimde internete girerken bir anda kapandı ve açılmadı. Telefoncu tanıdığım garanti kapsamında olduğu için servisine vermemi istedi, fakat Sakarya şubesindeki servis ekranın iç kısmında çatlak olabilir dedi bunun için 320 TL vermem gerektiğini belirtti. Telefonun içini bile açmadan ihtimal üzerine konuşup telefonumu garanti dışında ihtimal üzerine tuttu.

Ben telefonu alırken Samsun garantisine güvenerek aldım ama servisin bu sorumsuzluğu müşteriyi mağdur etmeye çalışmasından dolayı Samsung'tan asla ve asla telefon almayınız. Telefonumda darbe yok elimdeyken bir anda ekran gitti. Olmayan darbeyi kendileri de biliyor iç kısmında belki vardır, ekranı değiştireceğiz bu da müşteri hatasıdır; gibi basit bir yalanla 320 TL'yi ödememek için bir çok müşterinizi servisinizden dolayı kaybettiniz.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Songül T.
  01 Ağustos
  09:34

  Telefonum servisten geldi. 320 TL ekranın içi kırık diyerek para ödedim ama telefonum açılmadı şarja taktım şarjı da almadı. Baştan söylemiştim size telefonumda kırık olmadığını sorun başka bir şey ama servisiniz bunu anlayamıyor aradım ama özür dileyeceklerine getirin bakalım yapacak bir şey yok diyorlar 1 hafta bekledim telefonu muhtemelen 1 hafta daha bekleyeceğim ve üzerine mağdur olmak için 320 TL ödedim nasıl bir firma teknik servisiniz Sakarya Çınar Elektronik tir

 • 28 Temmuz
  10:59

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr