Samsung Mobile Servis Süresi, Yedek Cihaz ve Bilgilendirme Problemi...

Tuncay C. |

Teknik servisteki cihazın ulaştığı her nokta için detaylı bilgi ve mağdur edilmemek için biraz daha hızlı çalışma istiyorum. Sırf birkaç sistem yavaşlığı yüzünden işlerin saatler yerine günlere uzaması baydı artık. Telefonuma değişim kararı çıktı dediler ve ne zaman geleceği hakkında en ufak bir bilgi paylaşılmıyor. Hayır yani ikinci bir cihazım maalesef yok bunun neticesinde yedek cihaz hizmeti almak talebinde bulunmak istiyorum ona da ne saçmalıktır bilinmez 10 iş günü kuralı konulmuş. Yahu zaten 10 günde gelmeyen cihaz hiç gelmesin. Gerçekten bu probleme bir an önce son verilmesini temenni ediyorum. Ben bir cihazınıza 2500 TL veriyorsam sizden de bunun karşılığında satış sonrası desteği tam manasıyla almak isterim. Onca dökülen para ve firmanın güven sözlerinden sonra hayal kırıklığına uğramak çok üzücü doğrusu.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Nisan
  08:42

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr