Samsung Mobile Servis Sorunu Giderilmiyor.

Can K. |

Yurt dışından TR kayıtlı Samsung note4 satın aldım. Bir süre sonra şarj olmamaya başladı bataryası başka note4 de şarj oluyor, şarj aleti diğer telefonları şarj ediyor, geri kalan tüm özellikleri çalışıyor. Türkiye'ye birkaç ay sonra döneceğim için ve tamir ettirene kadar telefonsuz kalacağım için oradaki telefon tamircisine götürdüm. Yapamayacaklarını, Türkiye'ye döndüğümde servise götürmemi söylediler geçen hafta döndüm ve İstanbul bostancıdaki KVK yetkili servisine götürdüm. 1 gün sonra tamir bedeli için 114 TL onay mesajı geldi, onayladım. Yapılıyor zannederken bir sonraki gün 2. mesaj geldi. Tamire devam edebilmek için 1007 TL'ye onay vermem istendi. Sebebi yetkisiz müdahaleymiş. Görevli arkadaşın adı da O** .

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mart
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr