Samsung Mobile Servis Sorunu Çözmüyor!

Kamil K. |

3. defa aynı arkadan dolayı Samsung servisine gönderdiğim cep telefonum 1 hafta sonra geldiğinde servis fişini okuduğum zaman çok şaşırdım. Bana farklı sim kartı ile denememi istiyorlardı. Arıza için gönderdiğim formda başka hat ile de aynı sorunu yaşadığımı belirtmeme rağmen.

24 Şubat 2015 tarihinde servise şahsen müracaat edip yaşadıklarımı anlattığımda servis personelinin çözüm önerisi Tüketici Hakem Heyetine gitmem gerektiği idi. Ben de servise bu sorunu çözebileceğini düşünerek uzak mesafeden geldiğimi iletmeme rağmen yetkili servis olan Ankara Bulut Elektronik çalışanlarının sorunları çözmemek üzerine çalıştıklarına şahit oldum.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kamil K.
  13 Nisan
  12:11

  Merkezinizden aradılar beni ve söyledikleri götürdüğüm servis yapamamıştır başka servise götürecekmişim 4 kez götürmüşüm servis yapamamış bana yapamıyoruz Yazısı versinler öyleyse sizin Dediğiniz gibi yapamıyorlarsa çözümünüz buysa

 • 13 Nisan
  09:10

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr