Samsung Mobile Servis Sorumsuzluğu Hakkında!

Süleyman Ö. |

06 Haziran 2014' de çok güvenip marka olan Samsung mallof İstanbul mağazasından s4 mini telefon aldım. 1 sene sonra telefonumun anakartı arızalandı, telefonum 7 iş günü içinde geldi, aradan 1 ay sonra telefonum Pazar günü 12' de telefonum iletişime kapandı, Samsung çağrı merkezini aradığımda telefonunuzun imei bilgi teknoloji kuruluna yapan servisin bildirmediğini ondan dolayı kapandığını söyledi, çağrı merkezi 3 gün boyunca beni oyaladı ve telefonumu aldığım yere götürdüm servisi tekrar gönderdiler. 4 Eylül Cuma günün telefonumu sevkiyata çıktığını Pazartesi alabileceğimi söylediler, şuan aldığım mağazayı aradım ve telefonumun gelmediğini söyledi, çok mağdurum!

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Süleyman Ö.
  08 Eylül
  12:08

  Ben serkan sevim Samsung s-yetkili servisinde beni aradılar, benimle telefonda dalga geçer gibi konulup gülerek telefonu suratıma kapattılar tekrar aradığımda cevap vermediler başka telefondan aradığımda cevap verdiler ürünün faturasını sordular bende daha önce ürünün gönderdiğimde faturasız işlem yaptığınızı ve bu işlemi sizin servisin hatasından dolayı telefonumun kapandığının bilgisini, verdim kendi hatalarını kabul etmeyerek ürünümün garanti dışı yapılacağının bilgisini verdiler ürünümün 2 yıl Genpa garanti kapsamındadır Samsung güvenip ürün aldığım için çok pişmanım işlemim bir an önce bitmesinin istiyorum 10 gündür mağdurum ve BİMER olsun bütün her yere şikayet edip tüketici mahkemesi

 • 07 Eylül
  13:31

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr