Samsung Mobile Servis Kalitesi ve Müşteri Hizmetleri Kalitesi, İlgisi, Geri Dönüş Hızı İçler Acısı.

Sefa S. |

03/08/2016 tarihinde 418550*** kayıt numarasıyla Note Edge telefonumu kapanma problemi ile Beşiktaş Samsung servis merkezine teslim ettim. Yaklaşık 1 ay geçtikten sonra servise durumu öğrenmek için yaklaşık 10 defa telefonla ulaşmaya çalıştım fakat servisteki hiçbir arkadaş tenezzül ederek telefona bakmadı. Bu durumu 01/09 tarihinde müşteri hizmetleri ile durumu paylaştım şikayet bildirimi yaptım hatta müşteri hizmetleri yöneticisi F**** Hanıma kadar ulaşarak bilgi aktardım ve kısa zamanda dönüş yapılacağı bilgisi verildi fakat bugün ayın 7'si ve ayın 5.'inde ve bugün olmak üzere 2 defa daha tekrar arayarak Fadime hanıma ulaşmaya çalıştım hiç bir müşteri hizmetlerindeki arkadaş kendisini bağlamadı ve konuyla ilgilenip size dönülecektir bilgisini standart olarak aktardılar. Aldığıma pişman olduğum bu telefon mağduriyeti konusunun acil olarak çözülmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ekim
  11:25

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr