02 Mayıs 2016

Samsung Mobile Servis İçinde Garanti Dışı Ettirilen Cep Telefonu!

23.04.2016 tarihinde 129**** servis numarasıyla Samsun Bayrak Elektroniğe pil kapağının kapanmaması ve şarjının eskiye göre daha az gittiği şikayetiyle gittim, 26.04.2016 da servis parçaların sipariş edildiği ve ücretsiz olarak tamiratının yapılacağını söylenmiş, 29.04.2016 da 205 lira ücret çıkarılmış, 30.04.2016 da pil ve kapağın ücretsiz değişeceği ama anakartta sorun olduğu söylenmiştir. 30.04.2016 da servise gittiğimizde kapak ve pil değişmemiş, ve ürünün ana karta su sızması nedeniyle garanti dışı olduğu verilmiştir, görüşmeler servisinizde (eğer silinmediyse) kayıtlıdır, açıkça telefonum servisi içinde garanti dışı ettirilmiştir, telefon görüşmeleri bunun kanıtıdır, dinlenilmesini arz ediyorum. Servisinizin yaptığı müşteriyi kandırmaktır, iş ahlakına aykırıdır, servis iyi niyet kuralları dışında hareket etmiştir. Sorunumun acilen çözümlenmesini arz ederim.

Aslıhan 62 Okunma

Cevaplar

 • Aslıhan 03 Mayıs 2016

  Nihayet cumartesi gününden beri beklenen arama geldi ama dandik ceptelefonumun pil kapağı kırık olduğu için kapalı olduğu zamana denk geldi, sizi aradım, nasıl bir hattınız varsa direkt çağrımerkezine bağlanıyor... Hayatımın sonuna kadar kötü reklamınızı yapmayı kendime bir borçbildim.

 • Aslıhan 03 Mayıs 2016

  Halen o araması gerekençağrı merkezi aramadı, Samsung da mantık şu, 2 yıllık garanti süresini cihaza uygulatmamak için cihazda kusur bulmak veya yaratmak. Yanisamsung almakla garantili bir cihaz almıyorsunuz, gittiğinizde size neredeyse telefonun değeri kadar bir fatura çıkarılıyor, aklınız varsa Samsung markasını evinize sokmazsınız. Ben şahsen öyle yapacağım

 • Aslıhan 02 Mayıs 2016

  Hep standart şeyler yazıp insanları kandırıyorsunuz, Samsung Mobile gözümde bitmiştir, ilk önce cihazda bir şey yok deniliyor, sonra parçalar sipariş ediliyor, sonra da telefonu garanti dışı yaptırabilmek için kusur aranıyor, yok sıvı teması yaptırmışım telefonunu, yaptırmadığımşeyle itham ediliyorum. Daha servisiniz telefonuma serviste ne yapıldığıylailgili birservis çıkış fişi veremiyor, mecburen o insanlarla tekrar muhatap olmak zorundayım, çünkü yalancılar, dürüst değilller ve iyiniyetli değiller. Zaten bunları Samsung'un yurt dışındaki genel merkezine de yazdım, çeşitli sitelerde de paylaştım, çünkü yalancılık bu kadar basit değil.

 • Samsung Telefon Temsilcisi02 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön