Samsung Mobile Servis Hizmetleri..

Cafer K. |

Telefonda oluşan ani şarj düşme problemi için toplama merkezi niteliğindeki Aydın Turgut Elektronik'e 11/07/2015 tarihinde teslim ettim. 10/07/2015 tarihli irsaliye ile yetkili teknik servis olan Manisa Kontrel Elektronik'e gönderilmiş.

Kontrel Elektronik'teki görevliyle daha önceki görüşmelerimde telefonun şarjının test aşamasında olduğu söylenirken 24/07/2015 tarihli, görüşmemde yoğunluktan dolayı telefona herhangi işlem yapılmadığı bildirilmiştir.

2015 yılındaki servis anlayışı...

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cafer K.
  05 Ağustos
  10:55

  Telefon hala servisler arasında dolaşıyor, Samsung müşteri hizmetlerini arıyorum telefonunuzun kaydı gözükmüyor son verdiğiniz servisi arayın diyor, son verdiğim servis bir üst serviste telefonun arızası giderdi anck biz hala test ediyoruz diyor... Bende diyorum ki inşallah 20 iş gününü geçirirsiniz... ... ... ... .

 • 24 Temmuz
  11:51

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr