Samsung Mobile Servis Hizmeti Vermiyor.

Nihat K. |

2 ay önce Samsung S6 Edge modeli için aldığım Samsung kılıf, aldığımın ertesi günü, ön yüzündeki manyetik bölümün düşmesi ile işlemini tamamen yitirdi. Serviste ilgilenen olmadı, hatta "bizim yapabileceğimiz bir şey yok" dediler. Hemen çağrı merkezlerini aradım. Kaydımı aldılar. Daha sonra arayacaklarını söylediler. Bugüne kadar 7 kez daha aramışımdır. "İşleminiz sırada bekliyor, sizi arayacağız" diyerek geçiştiriyorlar. Samsung gibi bir firma müşterisini bu kadar basit bir konu için neden geçiştirir anlamış değilim. Garantiyi geçtim parasını vererek yaptırmam bile mümkün değil. Bu şikayete de cevap olarak "kaydınız aktif sizi arayacağız" yazacaklardır kesin.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nihat K.
  29 Ocak
  09:32

  Hala arayan soran yok:)

 • Nihat K.
  15 Ocak
  18:10

  çözüm merkezinizde 2 aydır ne yapiyorlar merak ediyorum. Sokaktaki isportaci bile sizden daha fazla malinin arkasında. yazık. Samsungla yaptığım son alışveriş oldu. Ilk kez servise ihtiyac duyugumda basima gelenler bunlar. Size guven olmaz...

 • 15 Ocak
  17:49

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr