08 Şubat 2016

Samsung Mobile Servis Hizmet Kusuru!.

03/05/2015 tarihinde almış olduğum Samsung Galaxy note4 Edge model cep telefonumu karşı tarafa ses gitmiyor sorunu ile Ankara Sincan Arım Teknik servisinize bir ay içerisinde 3 defa teslim ettim. Telefonumuz tamir edilemediği gibi en son telefonumu aynı arızasından dolayı teslim ettikten sonra yapıldı diye aldığımda 2 gün sonra telefonumun ekranında kaymalar oldu ve ekran tamamen karardı. Servisinize götürdüğümde önce parça beklediklerini sonraki gün ise 1000 TL ücret karşılığında tamirinin yapılabileceğini söylediler.

Samsung servisi olduğu için güvenerek cihazımızı teslim ettiğimiz kişiler bizi suçlayarak önce cihaza yazılım yüklemişsiniz dediler telefonu hiç kullanamadığımızı belirttiğimizde ise garanti dışı işlem yapılmış telefonu başka yerde açtırmışsınız diyerek bizi suçlamaya devam ettiler. Bir tüketici olarak Samsung servislerine nasıl güvenebiliriz paramızla rezil oluyoruz.

Levent 166 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi08 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Levent 08 Şubat 2016

    Samsung müşteri hizmetleri ne iş yapıyor şikayetlerimizi dinliyorsunuz ama mağduriyetimiz ne olacak? Garantisi 1 yılı bile dolmamış sadece 8 - 9 ay kullanabildiğim hala borcunu ödemekte olduğum cihazımı ANKARA SİNCAN SAMSUNG YETKİLİ SERVİSİ ARIM TEKNİK telefonumu tamir edemediği gibi tamamen bozdu ve bizi suçluyor garantisi devam eden cihazı neden başka bir yerde para ödeyerek yaptırayım neden servisi garantisi varken böyle bir saçmalık yapalım benim hatam olsa zaten kabul ederim bu kadar kolay mı kendi hatalarınızdan kurtulup vatandaşı suçlamak. Sizlere soruyorum Garantisi süren herhangi bir ürünü dışarda para ödeyerek mi tamir ettirirsiniz yoksa Yetkili servise mi teslim edersiniz?

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön