Samsung Mobile Servis Hatası!

Ekrem B. |

Maltepe Samsung servisine aşırı şarj tüketimi şikayeti ile verdiğim telefonumun şarj modülünün değiştiğini problemin giderildiğini söyleyip teslim alabileceğimi söylediler. Telefonda darbe, çizik olup olmadığını kontrol edip teslim aldım. Dönüşte ekranın tam ve ev tuşunun yerine oturmadığını fark edip geri döndüm ve servise gösterdim, telefonu alıp pres makinesine koyduklarını söylediler 10 dakika sonra telefonumun ekranı yerleştirilmiş şekilde geri getirdiler. 2-3 gün sonra tekrar yapışkanın açılıp açılmayacağını sorduğumda açılma olmayacağını söylediler. Eve döndükten sonra telefonun ekranının üst kısmının tekrar açıldığını ve hareket sensörünün çalışmadığını gördüm.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ekrem B.
  11 Temmuz
  13:51

  Çözüm ekibiniz hiçbir işe yaramıyor, zorla telefonumu bozan servise tekrar göndermemi söylediler. Zoraki olarak gönderdim 1 hafta sonra telefonum geldi sadece üst tarafı oturmamış şekilde göndermiştim telefonu şuan da ev tuşu ile ekran sıfır şekilde duruyor. Bunu problemin sorumlu servisi de Türkiye'nin en iyi Samsung servisi seçilmiş. En iyisi böyle yapıyorsa diğer servisler parçalayıp gönderiyorlar herhalde telefonları

 • 29 Haziran
  09:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr