Samsung Mobile Servis Cep Telefonu İade Sorunu!

Caner A. |

Eskişehir'de Samsung (Netaş Elektronik) servisine verdiğim cep telefonumu 20 iş günü geçmesine rağmen geri alamamam dolayısıyla Teknosa'dan almış olduğum telefonun ücret iadesini alabilmem için Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum.

Davayı kazandım ve Teknosa'yla yapılan görüşmemde davalık olan cep telefonunun servisten alınıp Teknosa bayisine getirmem ücret iadesinin orada yapılacağı söylendi. Samsung servisine durumu anlatmama rağmen servisteki yetkililer telefonu bana geri teslim etmediler. Konuyla ilgili sorun çıkardılar. Bu sorunun acil şekilde çözülmesini talep ediyorum. Samsung gibi büyük bir firmaya ait böyle bir servis hizmetinin çalışma ilkelerinize aykırı düştüğünü belirtmek isterim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Caner A.
  28 Nisan
  10:32

  Hani ilgilenecektiniz. 2 haftayı geçti hala daha bir ses yok. Sizin servisinizden hakkım olan telefonu geri alamıyorum. Siz bir çözüm bulana kadar buraya şikayetimi yazmaya devam edeceğim.

 • 12 Nisan
  10:29

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr