Samsung Mobile Servis 550 Lira Ücret İstedi.

İbrahim S. |

Samsung S6 cihazımı ilk aldığım gün düşürüp kırdım. Ekranını sıkıntısız şekilde kullanamaya devam ettim en başında da Samsung'da klasik soket sorunu olduğunu bildiğim için gidip kablosuz şarj aletini aldım ve onunla şarj etmeme rağmen telefonun soketi bozuldu. Şu anda ne kablosuz olarak ne de kablolu olarak şarj edebiliyorum. Servise verdim serviste soket değişimi sırasında ekranın kullanılmaz hale geleceğini söyledi ve benden 550 lira ekran değişim ücreti istediler. Ben bunun benim sorunum olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta servis değiştirirken kullanılmaz hale gelecek birde ben Samsung'un cihazı hatalı ürettiğini düşünüyorum. İlk düşürmede nasıl kırılır ekran?

Etiketler :

Soket ve Girişler Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Ekim
  17:46

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • İbrahim S.
  12 Ekim
  16:28

  Siz siz olun sakın bulaşmayın samsunga