19 Mart 2016

Samsung Mobile Seri Üretim Hatalı A7 2016!

10.02.2016 tarihinde aldığım Samsun A7 2016 Model cep telefonumda hoparlörden arama yaparken ilk ahizeye geçtiğinde karşı tarafa ses gitmiyordu. 3 kez servise yolladım değişim kararı verdiler. Ücret iadesi istediğimi belirttiğim halde, değişimle yeni bir cihaz verdiler.

16.03.2016 tarihinde yeni cihazı teslim almaya gittim mağaza personeli eşliğinde kutusunu yeni açtığım telefonda yine aynı sorun vardı servise yollandı tekrar. Bu seferde 3 kez servisin kaprisini çekmek 1.5 ay beklemek istemiyorum. Ücret iadesinin yapılmasını istiyorum.

Tüketici Hakem Heyetinde bulunan şikayet dosyamdaki haklarım saklıdır. Samsung'tan en kısa zamanda bu hatanın telafi edilerek faturada yazan ücretin tarafıma ödenmesini bekliyorum. Bu cihaz serisinde bu sorun var geri toplanmalı cihazlar ve kişilerin mağduriyeti giderilmeli. Mağduriyetim en kısa sürede giderilmez ise tazminat davası açacağımı bildirmek isterim.

Nazan 605 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi23 Mart 2017

    Değerli müşterimiz; Cihazınız ile ilgili herhangi bir soru veya sorununuz için [email protected] 'a mail atabilir veya 444 77 11'den çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön