Samsung Mobile Seçtiğim İçin Çok Pişmanım!

Murat B. |

Yılbaşı hediyesi olarak küçük kızıma aldığım 2 yıl garantili Samsung Mobile Note pro 12.2 p902 tableti kızım sadece 3 ay kullanabildi ve Mart ayında cihaz bir daha açılmamaya başladı. Daha sonra nasıl olsa garantili olduğunu ve yazılımsal bir sorun olduğunu düşünerek yetkili servise cihazı teslim ettim. Beni 1 ay boyunca kimse aramadı meğer numaramı yanlış yazmışlar takip formuna. Neyse müşteri hizmetlerini aradım kaydımı bulamadılar.

1 hafta sonra beni aradılar garanti süresi bitmiş dediler, fatura var elimde neyse e-mail attım faturayı sonra beni arayıp 800 TL maliyeti olduğunu ilettiler. Cihazı 7 yaşındaki kızım asla düşürmedi ya da asla sıra dışı bir şey yapmadı. Henüz taksiti bitmemişken ve hiçbir suçumuz yokken bu şekilde bir cevapla karşılaşmak beni bu firma hakkında tamamen olumsuz düşünceler sürükledi. Bir daha asla Samsung Mobile ürünü kullanmayacağım.

Etiketler :

Kurulum Yazılımı Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat B.
  09 Haziran
  10:18

  Az önce beni otomatik arama ses tonunda gayet kalıplaşmış bir ses tonuyla arayan Samsung müşteri temsilcisi çözüm bulmak yerine beni daha da sinirlendirip, hiçbir çözüm bulmamasına rağmen şikayetinizi geri alın demezmi. Bu beni daha da sinirlendirdi ve Samsung markasına duyduğum nefreti körükledi. İstanbul'da yöneticisi olduğum 213 odalı konaklama tesisindeki bütün Samsung ürünlerini bugün itibari ile odalardan kaldırıcam. Umarım zamanla diğer müşterilerinizde sizin ne olduğunuzu anlar ve zamanla piyasadan kalkarsınız.

 • 08 Haziran
  17:41

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr