Samsung Mobile Satış Sonrası Destek Tam Bir Fiyasko!

Nurcan A. |

2016 Ocak ayı içerisinde almış olduğum Note 4 cihaz- aynı cihazlar ve başka modellerinin kamerasıyla da karşılaştırdığımda ön ve arka kamerasında canlılık ve netlik farkı olduğunu fark ettim. Değişim talebiyle servise gittiğimde; 1. her iki kameranın bozuk olamayacağını söylediler. 2. olarak bunu başka bir cihazla karşılaştırmadan söylediler. 3. olarak da piyasaya sürülen farklı yerlerde üretilen cihazlar arasında mutlaka fark olacağını belittiler.

(Bu kadar derin bir farklılık olamaz, müşteri olarak bunu keşfettiğim için ve de bu karşılaştırmayı yaptığım için ben suçluyum zaten. ) Bu arada cihazı teknisyen de kontrol etti, sözde ama bunun hakkında derin şüphelerim var. Samsung Mobile cihaz alacaksanız eğer Kore üretimi olmasına dikkat ediniz. Zira Japon üretimi olan cihazlarının kameraları Note serisinin yan ürünü gibi.

Etiketler :

Kamera Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Haziran
  09:18

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr