Samsung Mobile Şaşırttı!

Bayram Ali K. |

Galaksy Duos marka telefonumum pili arızalandı garanti kapsamında olduğundan aldığım Teknosa bayisine teslim ettim, onlarda servise gönderdiler. Birkaç gün sonra servisten arandım ve telefonun camının çatlak olması nedeniyle arızalı pilin garanti kapsamında değiştirilemeyeceği tarafıma bildirildi. Hiç böyle bir şey olur mu. Ben pil değişimini talep ediyorum kalkmışlar cam çatlak diye garanti kapsamında değişim yapamayız diyorlar. Bu kabul edilmez bir mazeret, Samsung gibi bir firma böyle bir kolaycılığı seçmemeliydi.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mart
  11:39

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 16 Mart
  12:21

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr