Samsung Mobile Şarj Sorunu.

Zerrin K. |

02.12.2015 TR. Satın aldığım ''Samsung S6 '' ilk 1 ayda şarj dolmamaya, kısa sürede bitmeye başladı. KVK /Bostancı bayisine bıraktım, gelen cevap ''hata görülmedi, yazılım güncellendi'' yeni bir cihazda yazılım neden güncellenir? Hata yoksa benim telefon neden şarj olmuyor? 2. kez tekrar KVK /Bostancı 'ya bıraktım.

Haber geldi ve almaya gittiğimde ise verilen cevap; Samsung '' S6 cep tel. '' için gelen arızaları kontrol ettiğinde aynı hata ''şarj dolmuyor'' sorunu nedeni ile şarj cihazının yetersiz olduğunu tespit etmiş, şarj cihazlarını güncellemiştir.

Samsung müşterilerine bilgilendirme yaptı mı? Bana gelmedi? İlk 6. ayda olmam nedeni ile ürünün iadesini talep ediyorum.. Ayrıca KVK /Teknik servisin hatalı, eksik, müşterisini baştan savması nedeniyle mağdur edildim. En son dün telefonu servise bıraktım, iadesini istedim.

Etiketler :

Batarya Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zerrin K.
  14 Mart
  16:33

  Firmadan bugün cevap geldi; Anakart değişimi yapılacak (02.12.2015 tar) satın aldığım ürün için.
  Ayrıca müşterimiz ''tüketici haklarına başvuruda bulunabilir'' bilgisi paylaşıldı. Alkışlar sana Samsung müşteri memnuniyeti ve çözüm odaklı yaklaşımınız nedeniyle. Paramla rezil oldum durumuyla karşı karşıya kaldım. Elbette bulunacağım pes etmeyeceğim. Asla Samsung bayisi ya da ismini duymak istemiycem sorunum çözüldükten sonra... .

 • Zerrin K.
  09 Mart
  08:56

  Firmadan hala dönüş olmadı, hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti konusunda böylesine duyarsız olmaları Samsung'a hiç yakışmadı.

 • 01 Mart
  10:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr