01 Mart 2016

Samsung Mobile Şarj Sorunu!!

Telefon artık iyice kafayı yedi. Şarj almıyor. Bir telefon 11 saatte dolar mı? Oluyormuş öğrenmiş oldum. Şu an ise hiç almıyor. Servise götürdüm zamanında yuva bağlandı hatası verdiğini söyledim. Su değmiştir diyorlar! Priz kenarından ayrılmayan bir telefonun su alacak yeri nereden bulduğunu ben de anlamadım ya neyse. Henüz içini açmadan da sağ olsun arkadaş buna karar vermişti. 4 -5 gün sonra da telefonu sormaya gittiğimde arkadaşın yıllık izne ayrıldığını söyledi. Telefonda yapılmadan teslim aldım. Az çok idare eder durumdaydı. Şimdi hiç randıman vermez oldu. Emin olun arızaları saymakla bitmez. Ve şundan da eminim ki bunca sorununa rağmen servise götürdüğümde bana yedek bir telefon vermeyeceklerinden de eminim. Zaten o arada ne kullanacağımızı da kimse sormaz. Anca garanti belgesine yazarsınız değil mi. Sanırım artık farklı bi markaya geçmemizin zamanı gelmiş.

Şükrü 115 Okunma

Cevaplar

  • Şükrü 03 Mart 2016

    Gün itibariyle telefonum şarj almadığından dolayı tamamen kapandı. Garanti servisine de teslim ettim. Şikayetimi size ve servisinize dile getirmeme rağmen vermediğiniz veremediğiniz yedek telefon içinde teşekkür ederim. Gerçekten hizmet anlayışınıza diyecek yok. Bundan sonra alacağım veya tavsiye edeceğim telefon ve diğer elektronik aletler konusunda bu garanti konusu, hizmeti hususunun üstünde duracağımdan emin olabilirsiniz. Anlaşılıyor ki bazı markalar göstermeye çalıştıkları gibi müşteri memnuniyetini önemsemiyorlar. Artık bizimle duman yoluyla irtibata geçersiniz. E-mailinizi dört gözle bekliyorum.

  • Samsung Telefon Temsilcisi01 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön