Samsung Mobile Şarj Aleti Arızası.

Ferhat Ç. |

Yüksek meblağlar ödeyerek almış olduğum Note 4 telefonumun hızlı şarj cihazı bozuldu, bunun için Samsung müşteri hizmetlerini aradım ve bana en yakın Samsung servisi olan Erzurum Emin Elektronik'in numarasını verdiler, Emin Elektronik isimli iş yeriyle görüştüğümde şarj aletiyle birlikte telefonu da göndermem gerektiğini belirtti.

Ama benim sadece şarj cihazım arızalı bunu başka bir telefon servisinde de test ederek gördüm. Sadece şarj aletim arızalı iken komple telefonu istemeleri çok saçma. Sırf şarj aletim bozuk diye telefonumu da garantiye gönderip zor durumda kalmak istemiyorum. Samsung garantisi mağduriyeti yaşamaktayım. Samsung Mobile tarafından mağduriyetimin giderilmesini bekliyorum.

Etiketler :

Batarya Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Aralık
  11:52

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr