Samsung Mobile Şarj Adaptörü Sorunu.

Koray Ş. |

Samsung'dan almış olduğum Note 4 telefonun şarj adaptörü şarj ederken kendiliğinden şarjı kesmeye başladı ve bunun üzerine yetkili servisine başvurdum yetkili serviste ilgisiz tavırlarla şarj adaptörünü garantiye kapsamına almak için telefonu da bırakmamı istendi bende 15 gün telefonsuz kalmamın beni mağdur edeceğini söylememe rağmen prosedür böyle deyip geçiştirdiler yerine idareten telefon verir misiniz dediğimde maalesef böyle hizmetimiz yok dediler. Şimdi 15 gün sürebilecek bir süreçte müşterinin yedek telefonu yok ise ve işi gereğinde telefon görüşmeleri yoğun ise nasıl bir yol izlenmelidir anlam veremedim. Adaptörü serviste telefon ile test edip yenisini vermeleri 30 dakikayı bulmazdı.

Etiketler :

Adaptör

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Koray Ş.
  13 Ocak
  16:59

  9 Aralık 2015 de şikayette bulundum ve 13 Ocak 2016 da geri dönüş yapıp servisin dediklerini tekrar edip hiçbir yardımda bulunmadan ve dalga geçer gibi konuşup telefonu suratıma kapattılar. Samsung aldığım için gerçekten pişman oldum. Bu kadar kötü servis görmedim hayatımda Samsung firmasının adını lekeliyolar.

 • Koray Ş.
  15 Aralık
  11:26

  Ne arayan var ne soran Samsung firması için bir adaptörü değiştirmek bu kadar zor olmalı.

 • 09 Aralık
  16:40

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr