Samsung Mobile Samsung Sözünde Dur!

Cahit P. |

Telefonumda üretim hatası vardı. Değişim veya para iadesi hakkım olmasına rağmen cihazda bana sormadan parça değişimi yapıldı, defalarca söyledim umurunuzda bile olmadı. Sonra parça değişimi yapmanıza rağmen aynı sorun devam ediyor dedim servis tekrar incelesin dediniz; servis aldı inceledi cihazı ama sorun bulunamadı dediler, servise gittim gösterdim cihazı servis müdürü değişime sunulabilir dedi (yani ne imiş sorun var). Sonra parça değişimi olduğu için tekrar parça değişimi yapılacak dediler. (Tezatlık yok mu? İlk aldığınızda aklınız neredeydi) Genel merkez aynı sorun bulunduğu takdirde değişim ya da para iadesi için gerekli işlemi yapacağız dedin. Zaten yanlışsın! Bari sözünde dur!

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Nisan
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Cahit P.
  27 Nisan
  21:24

  Bu arada bu söz verdiğin yani beyan ettiğin durum konuşma kayıtlarımda var hani olur da bulamazsın ya da bulmak istemezsin benden isteyebilirsin. Telefonum sende var ara beni samsung-cum.
  6 Ay oldu bugün bunu kutlayalım be Samsung, telefonunu bekliyorum.