Samsung Mobile Sağlam Telefon İçin Servis Ücreti.

Tolga K. |

Samsung Note 3 kullanıcısıyım. Telefonuma gelen yeni güncellemeden sonra telefonum Samsung ekranında takılı kalıyor diye Başarı Elektronik yetkili servis telefonu teslim ettim ve gelen sonuç 600 TL LCD ekran arızası bildirdiler. Sağlam bir telefon alakasız bir konu için.
Samsung Türkiye iletişim hattını aradım konu ile ilgileneceklerini söylediler (çağrı kodu: 72240***900) üzerinden 4 gün geçti halen geri dönüş olmadı ve ben kendim tekrar aradım servisin vermiş olduğu cevabı bana tekrar aynı şekilde iletiyorlar. Bugün gidip telefonu geri aldım internet kısa bir araştırma yaptım telefona format atarak çalıştırdım ve telefon çalışıyor resmini ekledim. Bizi saf zanneden Samsung ve Başarı.

Etiketler :

Ekran Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  15:44

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr