16 Temmuz 2016

Samsung Mobile S7 Edge Şarj Aleti Ve Şarj Yuvası Yanması.

11.06.2016 tarihinde yaklaşık bir aylık olan ekte faturası bulunan satın almış olduğum Samsung S7 Edge telefon 13.07.2016 tarihinde 22:00 sularında şarja taktıktan 1-5 dakika sonra koku, sonrasında ise küçük bir kıvılcım çıkardı. Akabinde telefonu şarj aletinden hemen ayırdım (fotoğraflar ektedir). Bunla ilgili claim telefon ile müşteri hizmetleri şikayet biriminden hüseyin bey ile görüşüldü.

Bugün yapılan telefon görüşmesine istinaden bu durumun özel bir problem olduğu sık rastlanmadığı, bununla ilgili servis önceliği ve ivedilikle çözüme gidileceği konusunda görüşüldü. Gelen cevap standart olarak " sıvı teması oldu "telefonun kesinlikle tamir ve onarımını istemiyorum. Konu mahkemeye intikal edecektir.

Cihan 2.062 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Telefon Temsilcisi18 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Cihan 16 Temmuz 2016

    Ayrıca arkadaşlar şunuda belirteyim, reklamlarda suyun içine sokup çıkarılan bir telefona " sıvı teması" yüzünden yazılan raporla her türlü haklarınızı savunabilirsiniz. Servis formuna sıvı temasını ispatlayacakları resimli ve devresel arızanın sıvı yüzünden olduğundan emin olduğu kadar bunun detaylı açıklamasını isteyin. Sonra bilir kişi firmalardan da bunu adli makamlar aracılığı ile teyit talebi edin.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön