Samsung Mobile S7 Edge Dokunmatik Çalışmıyor ve Garanti Kabul Etmiyor.

Batuhan Y. |

Cihazı kullanırken sıkıntı yoktu tuş kilidini kapatıp açtıktan sonra dokunmatik çalışmadı servise götürdüm reset attı ama hale çalışmadı. Sonra Samsung servis merkezine gönderdim benden 1150 TL ücret istediler yok garanti kapsamında değil siz ekrana darbe vermişsiniz falan serviste görüştüğüm kişiye sordum cihaz yanınızda mı evet dedi ekranda 1 çizik var mı dedim hayır dedi o zaman nasıl ben darbe vermiş oluyorum diye sordum yok yan metal yerde ufak 1 cm sürtme var dedim bunum ekranla ne alakası var dokunmatiği çalışmıyorsa ya dokunmatik lens bozulmuş ya da soket yerinden oynamıştır karşılarında çocuk varmışcasına para almaya çalışıyorlar makine mühendisi olduğumuzu bilmedikleri için tabi oradaki teknisyenler bizi suçluyorlar Samsung'un sorunumu çözmesini istiyorum.

Etiketler :

Garanti Kapsam Dokunmatik Tuş Takımı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Kasım
  15:58

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr