Samsung Mobile S7 Cep Telefonu Kusurlu Çıktı...

Bulent A. |

Kocaeli 41 Burada Samsung yetkili satıcısından 10 gün önce S7 cep telefonu aldım. Telefon ilk gün aşırı derecede ısındı ve ekranı yanıp sönmeye başladı ve ekran rengi çizgi çizgi soluk bir renk oldu. 1 saat sonra kendi kendine düzeldi. Geçici bir şey olduğunu düşündüm fakat daha sonra 3 defa daha aynı hatayı verdi Samsung müşteri hizmetleriyle görüştüm ama çözüm bulamadılar. Yetkili bayiden o kadar para verip aldığım telefon tam bir hayal kırıklığı oldu. Diğer firmalar bu tür sorunları hemen çözerken Samsung benim 10 günlük telefonumu tamire yönlendiriyor. Kurumsal bir firmanın bu duyarsız yaklaşımı gerçekten hiç hoş karşılanır bir durum değil.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Isınma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Kasım
  17:17

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz.Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr

 • Bulent A.
  19 Ekim
  14:47

  Samsung firmasına telefonu teslim ettim. Bi kaç gün sonra müşteri hizmetlerini aradım bana cihazın anakart arızası olduğunu söylediler iade ve değişim için onay beklendiğini söylediler. Bir süre bekledikten sonra tekrar aradım ve bana belgelerimin eksik olduğu yönünde servis girişi yapıldığı yönünde bilgi verdiler. Oysa ki belgelrimi eksiksiz olarak teslim etmiştim ve servisi arayıp bu yanlış girişlerini düzeltmelerini söyledim. Sonra tekrar müşteri hizmetlerini aradım yanlışlığı d
  üzelteceklerini söylediler fakat sonraki arayışlarımda bu hatalarını düzeltmediklerini gördüm. 30 gün olmadan ayıplı bir ürün verdikleri için iade hakkımı kullanmak istediğimi söyledim tüketici hakem heyetini işaret ettiler. Bu Samsung firması bir marka sanıyorduk ama sokakta gezen satıcılar bile bunlardan fazla müşteri memnuniyeti sağlar bu kadar gayri ciddi bir firma olamaz. Defalarca görüştüm müştewri hizmetleriyle fakat her defasında farklı bir söylemle süreci uzatıyorlar. Samsung alacaklar lütfen bu yazdıklarımı dikkatli bir şekilde okuyun ki mağdur olmayın.