Samsung Mobile S6 Telefon Elimi Yaktı

Pelin T. |

Yaklaşık iki hafta önce almış olduğum S6 telefon ilk günden beri ısınıyordu ama pek aldırış etmedim, daha dört beş günlükken öyle bir ısındı ki elim yandı. Ayrıca telefon çok yavaştı, telefona hiçbir şey yüklememe rağmen uygulamalar geç açılıyordu, ekran birden kapanıyordu ve uzun bir süre açılmıyordu. Bu sorunlar karşısında değişim veya iade talebiyle daha telefon haftasını doldurmadan servise yolladım ancak telefon servisten güncelleme yüklenip geri yollandı. Aynı sorunlar devam ettiği için telefonu tekrar aynı taleple servise yolladım. Şu an telefon serviste, umarım bu sefer servis işini doğru yapar ve talebimi onaylar. Samsung'a olan güvenimi kaybettim.

Etiketler :

Kontrolsuz Açılıp Kapanma Isınma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  09:18

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr