Atakan T. Teşekkür Mesajı

İlgilendiler, Samsung'dan şaşmam artık. Teşekkürler ilginiz ve alakanız için.

Samsung Mobile S6 Kamera Titremesi ve Çıkan Ses.

Atakan T. |

Daha alalı 2 ay olmayan yaklaşık 2.5 bin liralık telefonum S6'nın kamerasını açtığım zaman odaklanana kadar telefondan "zzzz " diye bir ses geliyor ve telefon titriyor. O kadar saçma sapan bir sistemi var ki bu olayların insanın aklı duruyor. Alalı 2 ay olmayan telefonum servise gidecek ve 1 ayı geçtiği için içinin açılması gerekiyormuş. Bu kadar saçma bir şey olabilir mi? Alalı 2 ay olamayan telefonumun ben neden içini açtırayım yahu? Samsung'un telefonuna güveni 1 ay mı? Eğer bir çözüm bulunamazsa Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. Ayrıca servisteki elemandan da " Evet sorun vardır fakat alıcı ürünün tamiratını yaptırmamıştır " yazılı fatura alacağım. Samsung 1 kere de yanılt beni.

Etiketler :

Kamera

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Atakan T.
  18 Ağustos
  13:57

  İlgilendiler, Samsung'dan şaşmam artık. Teşekkürler ilginiz ve alakanız için.

 • 17 Ağustos
  17:20

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr